Principy monitoringu Hodnocení stavu Aktuality Metodiky k projektu „Monitoring, mapování a inventarizace" Biomonitoring na Facebooku Informační leták o Nálezové databázi ochrany přírody Mapování obojživelníků a plazů v ČR Informační letáky pro vybrané druhy a biotopy Byly publikovány evropské červené seznamy obojživelníků, plazů a savců Leták - mapování ohrožených druhů hmyzu Odevzdání hodnotících zpráv Publikace Červená kniha biotopů Odkazy Kontaktujte nás
Domů

Odevzdání hodnotících zpráv

V červnu 2007 byla Evropské Komisi odevzdána zpráva, která hodnotí stav evropsky významných druhů a typů přírodních stanovišť z hlediska jejich ochrany.

Kompletní verze hodnotících zpráv včetně obecné části, která popisuje legislativu, přípravu soustavy Natura 2000, nástroje ochrany přírody, financování, monitoring a osvětu, je zveřejněna na těchto internetových stránkách, popřípadě na stránkách reportingu Evropské Komise www.eionet.europa.eu.

(c) 2007 Biomonitoring - Oficiální webové stránky AOPK ČR věnované monitoringu v České republice, všechna práva vyhrazena. Náměty, příspěvky a připomínky zasílejte na adresu monitoring@nature.cz. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AOPK ČR výslovně zakázáno. (c) 2007 - všechna práva vyhrazena. Správa a redakce stránek využívá redakční systém portálového rešení SuperServer firmy RAGTOOLS.